Contacteer ons

  • Huis van het Kind Borgloon

    Melanie Krouwel
    Graethempoort 3
    3840Borgloon
    012 39 83 60
    Melanie.krouwel@borgloon.be
  • Huis van het Kind Gingelom

    Laure Petitjean
    Sint-Pieterstraat 1
    3890Gingelom
    011 88 04 49
    laure.petitjean@gingelom.be
  • Huis van het Kind Haspengouw

    Ilse Veraa, algemene coördinatie
    Gazometerstraat 7
    3800Sint-Truiden
    0492 27 72 91
    ilse.veraa.ckg@hummeltjes.be
  • Huis van het Kind Heers

    Sonja Doomen
    Paardskerkhofstraat 20
    3870Heers
    011 48 01 17 – 0473 30 14 39
    sonja.doomen@heers.be
  • Huis van het Kind Kortessem

    Evi Vandermeeren
    Kerkplein 11
    3720Kortessem
    011 85 82 53
    evi.vandermeeren@ocmwkortessem.be
  • Huis van het Kind Nieuwerkerken

    Carina Missotten
    Kerkstraat 113
    3850Nieuwerkerken
    011 69 13 01 - 0497 05 69 06
    cmissotten@samenferm.be
  • Huis van het Kind Sint-Truiden

    Lisa Swerts
    Clement Cartuyvelsstraat 12
    3800Sint-Truiden
    011 69 70 30 - 0490 58 73 93
    lisa.swerts@ocmw-st-truiden.be
  • Huis van het Kind Wellen

    Winny Severijns
    Dorpsstraat 27
    3830Wellen
    012 44 01 60
    dehartediefjes@skynet.be
Contacteer ons